Uwaga:

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji to ul. Budkiewicza 24, 05-091 Ząbki . Szczegóły w pkt. 3 poniżej.

Klient ma 21 dni od daty zakupu na zwrot zakupionego w sklepie opcsport.com towaru bez podania przyczyny. Towar musi być nieużywany i wszystkie elementy składowe przesyłki muszą być zwrócone (okulary, etui).

3 proste kroki jak zwrócić produkt:

1. Należy wydrukować formularz o odstąpieniu od umowy i go wypełnić. Formularz dostępny jest pod linkiem poniżej.

2. Należy zabezpieczyć produkt przed wysłaniem, np. folią bąbelkową w taki sposób, żeby produkt nie przemieszczał się w kartoniku oraz żeby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. W przypadku zwrotu okularów należy je zapakować dodatkowo w otrzymane etui. Klient odsyła zwracany produkt na swój koszt i ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia produktu w czasie przesyłki.

3. Wypełniony formularz wraz z produktem i dowodem zakupu (paragon, rachunek) należy wysłać na adres:

OPC Sp. z o.o.

ul. Budkiewicza 24

05-091 Ząbki

z dopiskiem: ‘OPC – Zwrot’.

Dla bezpieczeństwa, prosimy o wysyłanie paczek za potwierdzeniem odbioru lub korzystając z usług firmy kurierskiej. Nie ma możliwości zwrotu produktu osobiście pod wskazanym adresem ani w siedzibie firmy. Jeżeli wyżej wymienione warunki zostały spełnione (produkt jest kompletny, nieużywany i nie zniszczony), to zwrócimy pieniądze w terminie maksymalnie 10 dni od otrzymania paczki (zazwyczaj robimy to dużo szybciej). Pieniądze zwracamy na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.

Jeśli towar jest niekompletny, nosi ślady używania lub został zniszczony w transporcie (np. został porysowany), to niestety nie będziemy mogli uznać zwrotu. W takim przypadku odsyłamy produkt na koszt Klienta na adres wskazany w formularzu o odstąpieniu od umowy.

Wzór formularza zwrotów