GOGLE KIDS&JUNIOR

Gogle narciarskie dla dzieci to bardzo ważny element ekwipunku każdego młodego narciarza lub snowboardzisty. OPC KIDS & JUNIOR to seria gogli narciarskich dla dzieci o przyjemnych kolorach i wesołych motywach, zapewniających ochronę przed promieniowaniem UV, złymi warunkami atmosferycznymi, a także przed urazami spowodowanymi upadkami i uderzeniami na stoku ( w przypadku dzieci, o takie nietrudno).

Gogle wykonano z trwałego i wytrzymałego poliwęglanu, odpornego na zarysowania i uszkodzenia, a przy tym niezwykle lekkiego. Oprawka gogli jest giętka i elastyczna, co jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania. Dodatkowo dzięki zastosowaniu gumy pokrytej silikonem gogle doskonale przywierają i trzymają się kasku.

OPC KIDS & JUNIOR to gogle dziecięce o doskonałej widoczności i kontraście. Wykonane z poliwęglanu soczewki, cechuje doskonała przejrzystość, a dodatkowe wykorzystanie technologii HIGH VIEW CONTRAST (HVC) pozwala uzyskać idealny kontrast i rzeczywiste odwzorowanie obrazu. Podwójna szyba oraz system ANTI FOG, zapewniają niezakłócone pole widzenia, dzięki ochronie przed zaparowaniem.

Wszystkie modele OPC KIDS & JUNIOR posiadającą  filtr UV 400 oraz powłokę REVOcare. Dzięki czemu wzrok dziecka jest chroniony w każdych warunkach.

W zależności od stopnia zaawansowania seria KIDS & JUNIOR dzieli się na:

PERFORMANCE – gogle narciarskie dla dzieci o zaawansowanych umiejętnościach.

CLASSIC – gogle dla dzieci, które zaczęły już swoją przygodę ze sportami zimowymi i czują się komfortowo na stoku.

BASIC – gogle dziecięce dla początkujących narciarzy i snowboardzistów.