AKCESORIA

Akcesoria niezbędnę do prawidłowego przechowywania i transportu Twoich gadżetów. Gwarancja ochrony przed uszkodzeniem i  porysowaniem.

Etui oraz woreczki przeznaczone pod wszystkie modele okularów oraz gogle. Wykonane z najlepszych materiałów, ze specjalnym wyprofilowaniem pod kształt okularów. Przedłużają żywotność, dzięki zapewnieniu doskonałej ochrony mechanicznej. Chronią przed uszkodzeniem i porysowaniem w trakcie transportu. Zaleca się przechowywać okulary w etui oraz woreczku zarówno w trakcie sezonu, jak i poza nim. 

Aktywne filtry

WODOODPORNE  ETUI NA OKULARY
Brak na stanie magazynowym
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA OKULARY

49,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony okularów przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Zapinane na zamek błyskawiczny. Sztywne etui chroniące okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości okularów sportowych. Idealny podczas wycieczek.
WODOODPORNE  ETUI NA GOGLE
Brak na stanie magazynowym
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA GOGLE

59,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony gogli przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Zamykane na zamek błyskawiczny Sztywne etui chroniące okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości gogli.
WODOODPORNE  ETUI NA SZYBĘ...
Brak na stanie magazynowym
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA SZYBĘ OD GOGLI

59,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony szyby przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Sztywne etui chroniące okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości gogli.