AKCESORIA

Akcesoria niezbędnę do prawidłowego przechowywania i transportu Twoich gadżetów. Gwarancja ochrony przed uszkodzeniem i  porysowaniem.

Etui oraz woreczki przeznaczone pod wszystkie modele okularów oraz gogle. Wykonane z najlepszych materiałów, ze specjalnym wyprofilowaniem pod kształt okularów. Przedłużają żywotność, dzięki zapewnieniu doskonałej ochrony mechanicznej. Chronią przed uszkodzeniem i porysowaniem w trakcie transportu. Zaleca się przechowywać okulary w etui oraz woreczku zarówno w trakcie sezonu, jak i poza nim. 

Aktywne filtry

WODOODPORNE  ETUI NA OKULARY
Dostępny
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA OKULARY

49,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony okularów przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Zapinane na zamek błyskawiczny. Sztywne etui chroniące okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości okularów sportowych. Idealny podczas wycieczek.
WODOODPORNE  ETUI NA GOGLE
Dostępny
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA GOGLE

59,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony gogli przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Zamykane na zamek błyskawiczny Sztywne etui chroniące okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości gogli.
WODOODPORNE  ETUI NA SZYBĘ...
Dostępny
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA SZYBĘ OD GOGLI

59,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony szyby przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Sztywne etui chroniące okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości gogli.