AKCESORIA

Akcesoria niezbędne do prawidłowego przechowywania oraz transportu Twoich gadżetów. Gwarancja ochrony przed uszkodzeniem i porysowaniem.

Etui, woreczki przeznaczone pod wszystkie modele okularów oraz gogle. Wykonane z najlepszych materiałów, ze specjalnym wyprofilowaniem pod kształt produktu. Przedłużają żywotność, dzięki zapewnionej ochronie. Chronią przed uszkodzeniem i porysowaniem w trakcie transportu oraz podczas użytkowania. Zaleca się przechowywać okulary, gogle, szyby w etui oraz woreczku zarówno w trakcie sezonu, jak i poza nim.

Aktywne filtry

WODOODPORNE  ETUI NA GOGLE
Dostępny
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA GOGLE

59,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony gogli przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Zamykane na zamek błyskawiczny Sztywne etui chroniące gogle przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości gogli.
WODOODPORNE  ETUI NA OKULARY
Dostępny
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA OKULARY

49,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony okularów przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Zapinane na zamek błyskawiczny. Sztywne etui chroniące okulary przed zarysowaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości okularów sportowych. Idealny podczas wycieczek.
WODOODPORNE  ETUI NA SZYBĘ...
Dostępny
Sklep

WODOODPORNE ETUI NA SZYBĘ OD GOGLI

49,99 zł
Wodoodporne, sztywne etui do ochrony szyby przed zadrapaniem, zgnieceniem i uderzeniami. Pasuje do większości szyb od gogli. Zamykane na boczną gumę.