GOGLE ZIMOWE

Gogle OPC to gwarancja komfortowej i bezpiecznej jazdy na nartach lub snowboardzie. Wyróżniają się modnym designem i niebanalnym wyglądem, a jednocześnie zapewniają doskonałą widoczność, chronią oczy i wzrok przed urazami oraz szkodliwym promieniowaniem UV.

KOMFORT I TRWAŁOŚĆ NA KILKA SEZONÓW

Gogle do sportów zimowych OPC zostały zaprojektowane tak, aby optymalnie chronić, a jednocześnie zapewnić komfort i wygodę użytkowania. Poliwęglan, z którego wykonane są gogle oraz soczewki, charakteryzuje się wysokim współczynnikiem twardości, termoplastycznością oraz  odpornością na zarysowania i pęknięcia. Dzięki temu gogle narciarskie OPC są lekkie, a zarazem trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania

System potrójnej antyalergicznej gąbki amortyzuje wstrząsy i chroni oczy,a także pozwala na idealne dopasowanie gogli do kształtu twarzy. W połączeniu z systemem wentylacji AIRcare zapewnia szybkie odprowadzanie wilgoci.

DOSKONAŁA WIDOCZNOŚĆ

Dzięki zastosowaniu soczewek z poliwęglanu (które cechuje doskonała przejrzystość), w połączeniu z technologią kontrastową HD, obraz oraz barwy są doskonale wyostrzone, a wzrok lepiej adaptuje się do specyficznego środowiska. W goglach narciarskich OPC zastosowano także system HIGH VIEW CONTRAST (HVC), który zapewnia rzeczywiste odwzorowanie obrazu i doskonały kontrast.

Dodatkowo zastosowanie podwójnych szkieł oraz powłoki Super Anti - Fog chroni przed zaparowaniem gogli.

NIEZAWODNE W KAŻDYCH WARUNKACH

Fotochromatyczne gogle OPC zapewniają doskonała widoczność i ochronę bez względu na warunki pogodowe. Zastosowanie powłoki fotochromatycznej na soczewkach dostosowuje kolor soczewki do natężenia promieniowania UV, dzięki temu soczewka ciemnieje przy bardzo mocnych promieniach słonecznych, a jaśnieje przy mniejszym natężeniu, np. gdy jest pochmurno.

Zastosowanie wysokich filtrów UV 400, a także powłoki REVOcare (tzw. lustro), gwarantuje maksymalną ochronę wzroku, jest to niezmiernie ważne zwłaszcza w przypadku promieniowania UV, które doskonale odbija się od śniegu i lodu.

GOGLE KOMPATYBILNE ZE WSZYSTKIMI KASKAMI

Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w goglach narciarskich OPC, każdorazowa wymiana kasku nie musi oznaczać zakupu nowych gogli. System SUPREME ADAPT pozwala idealnie dopasować gogle do każdego rodzaju kasku. Co więcej, dodatkowy system wyprowadzający gumę na zewnątrz kasku sprawia, że gogle nie uwierają i dopasowują się do każdego kasku.

DOSKONAŁE GOGLE NARCIARSKIE DLA OSÓB NOSZĄCYCH OKULARY

Z myślą o pasjonatach sportów zimowych noszących okulary korekcyjne, powstały gogle OTG (ang. Over the glasses), są to gogle narciarskie do okularów. Zastosowanie specjalnego wycięcia w gąbce stwarza dodatkową przestrzeń na okulary korekcyjne. Dzięki temu nawet osoby z wadą wzroku mogą w sposób komfortowy i wygodny nosić gogle narciarskie wraz z okularami korekcyjnymi.

BARWNE I BEZPIECZNE GOGLE DLA DZIECI

Projektując gogle narciarskie OPC nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie najmłodszych miłośników sportów zimowych. OPC KIDS&JUNIOR to seria gogli narciarskich dla dzieci, gwarantująca bezpieczeństwo i idealną widoczność.

Trwałe i wygodne gogle, zawierające w sobie wszystkie atuty gogli przeznaczonych dla dorosłych. Wyróżniają się wesołymi i neonowymi kolorami oraz dziecięcymi wzorami, zachęcając do noszenia.

FUNKCJONALNOŚĆ I MODNY WYGLĄD

Gogle OPC to oprócz funkcjonalności i bezpieczeństwa, modny design i przyciągający wzrok wygląd. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy, tak aby każdy mógł znaleźć gogle idealnie dopasowane do swojego stylu.

Miłośnikom klasyki i minimalizmu proponujemy google w ciemnych i stonowanych kolorach, a także gogle kolorze białym oraz gogle bezramkowe. Osoby lubiące nowoczesny styl, znajdą w naszej ofercie gogle w żywych i soczystych barwach, a także stonowane pastele czy też przygaszony kolor golden golden pink.