SERIA PERFORMANCE

Seria PERFORMANCE to gogle narciarskie o modnym wyglądzie i wyjątkowej stylistyce, sprawdzające się w każdych warunkach. Stworzone dla osób, które chcą dobrze wyglądać na stoku, podążają za najnowszymi trendami, a także lubią nowoczesny i odważny styl.

Dzięki goglom OPC PERFORMANCE wyróżnisz się! Szeroka gama kolorystyczna, żywe i neonowe kolory, a także nietuzinkowe zabarwienie szyby i lustrzana powłoka dodadzą nuty ekstrawagancji nawet najnudniejszym kaskom. Sprawią, że każdy strój narciarski i snowboardowy nabierze charakteru.

OPC PERFORMANCE to gwarancja modnego i stylowego wyglądu na stoku połączona z bezpieczeństwem, idealną widocznością, ochroną przed urazami i promieniowaniem UV oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wyróżniają się wyglądem, a także trwałością i odpornością na uszkodzenia. Wykorzystanie poliwęglanu, odznaczającego się dużym stopniem twardości, sprawia, że gogle są bardzo wytrzymałe i nie tworzą się na nich zarysowania, a jednocześnie lekkie i komfortowe w użytkowaniu.

Wysoki filtr UV 400, a także powłoka REVOcare (lustro), zapewniają optymalną ochronę wzroku przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Jest to niezmiernie ważne, zwłaszcza przy sportach zimowych, gdyż promienie UVA i UVB odbijają się od śniegu.

W goglach narciarskich OPC PERFORMANCE wykorzystano rozwiązania ułatwiające użytkowanie oraz zwiększające komfort. Elastyczna obudowa oraz trzy warstwy gąbki wewnątrz gogli, doskonale dopasowują gogle do twarzy, a guma pokryta silikonem dodatkowo stabilnie przytrzymuje gogle przy kasku.

DO KAŻDEGO MODELU Z SERII PERFORMANCE ETUI NA GOGLE GRATIS !