Uwaga:

Adres do wysyłki zwrotów i reklamacji to ul. Budkiewicza 24, 05-091 Ząbki . Szczegóły w pkt. 3 poniżej.

Na wszystkie produkty kupione w sklepie opcsport.com udzielamy 12 miesięcznej Gwarancji.

Gwarancja nie obejmuje jednak zarysowań na szkłach bądź ramkach.

Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza i nie zawiesza uprawnień Klienta z tytułu niezgodności Towaru z umową zgodnie z punktem 6. Regulaminu sklepu.

3 proste kroki jak zareklamować produkt:

1. Należy wydrukować formularz reklamacyjny i go wypełnić. Formularz dostępny jest pod linkiem poniżej.

2. Należy zabezpieczyć produkt przed wysłaniem, np. folią bąbelkową w taki sposób, żeby produkt nie przemieszczał się w kartoniku oraz żeby nie uległ zniszczeniu podczas transportu. W przypadku reklamowania okularów należy je zapakować dodatkowo w otrzymane etui oraz woreczek. Klient odsyła reklamowany produkt na swój koszt i ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia produktu w czasie przesyłki.

3. Wypełniony formularz wraz z produktem i dowodem zakupu (paragon, rachunek) należy wysłać na adres:

OPC Sp. z o.o.

ul. Budkiewicza 24

05-091 Ząbki

z dopiskiem: ‘OPC – Reklamacja’.

Dla bezpieczeństwa, prosimy o wysyłanie paczek za potwierdzeniem odbioru lub korzystając z usług firmy kurierskiej. Niestety nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Jest możliwości reklamowania produktu osobiście pod wskazanym adresem.

Najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem, ustosunkujemy się do złożonej reklamacji i poinformujemy o dalszym postępowaniu.

W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam pełnowartościowy produkt. Jeśli nie będzie to możliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Klient może wybrać towar z tej samej kategorii o wartości nie przekraczającej wartości reklamowanego produktu. W przypadku jeśli Klient nie będzie chciał innego produktu, wtedy zwrócimy równowartość ceny towaru na konto bankowe podane w formularzu reklamacyjnym. Dodatkowo, jeśli reklamacja zostanie uznana koszt wysyłki nowego/naprawionego produktu do Klienta pokrywamy my.

W przypadku przesłania w ramach reklamacji w pełni sprawnego produktu oraz w przypadku nie uznania reklamacji odsyłamy produkt na koszt Klienta na adres wskazany w formularzu reklamacyjnym.

Wzór formularza reklamacyjnego