SERIA BASIC

OPC BASIC to gogle narciarskie dla początkujących, stworzone z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki na stoku. Dzięki solidnemu wykonaniu i trwałości, idealnie sprawdzą się jako wyposażenie wypożyczalni sprzętu narciarskiego.

Gogle z serii BASIC wykonano z trwałego i odpornego na uszkodzenia poliwęglanu. Dzięki temu są bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania, a jednocześnie lekkie. Poliwęglanowe soczewki gwarantują doskonałą przejrzystość i widoczność.

Wszystkie modele gogli narciarskich serii BASIC zostały wyposażone w wysoki filtr UV400, z podziałem na kategorię 1,2,3. Wśród nich znajdują się gogle narciarskie do jazdy w nocy, w pochmurne, a także w bardzo słoneczne i bezchmurne dni.

W goglach narciarskich OPC BASIC zastosowano szereg technologii zwiększających komfort i wygodę użytkowania, a także ułatwiających dopasowanie gogli do kasku i twarzy - jest to ważne, zwłaszcza dla początkujących użytkowników, którzy nie posiadają odpowiedniej wprawy.

Elastyczna i lekka oprawka idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, a system SUPREME ADAPT dopasowuje gogle do każdego rodzaju kasku i sprawia, że nie uwierają. Dzięki zastosowaniu systemu AIRcare gogle doskonale odprowadzają nadmiar wilgoci.

Seria Basic to gogle narciarskie o doskonałej widoczności. Dzięki systemowi HIGH VIEW CONTRAST (HVC), charakteryzują się doskonałym kontrastem i rzeczywistym odwzorowaniem obrazu. Zastosowanie podwójnej szyby oraz systemu SUPER ANTI -FOG doskonale zapobiega zaparowywaniu okularów.