SERIA CLASSIC

Seria CLASSIC to uniwersalne gogle narciarskie zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie użytkowników. Doskonale chronią oczy przed promieniowaniem UV, deszczem i śniegiem, a także urazami spowodowanymi upadkiem.

Wykorzystanie materiałów o dużym stopniu twardości gwarantuje doskonała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia oraz zarysowania szkieł. Gogle są bardzo lekkie, nie uwierają i doskonale przywierają do kasku i twarzy.

Dużą zaletą gogli narciarskich z serii CLASSIC jest ich stabilność i idealne dopasowanie się do kasku i kształtu twarzy. Wszystko za sprawą elastycznej i giętkiej oprawy oraz potrójnej gąbki wewnątrz, która dodatkowo absorbuje i odprowadza wilgoć. Dzięki systemowi SUPREME ADAPT wyprowadzającemu gumę na zewnątrz kasku, gogle są kompatybilne z każdym kaskiem.

Soczewki gogli charakteryzują się doskonałą przejrzystością i kontrastem, a także idealnym odwzorowaniem obrazu. Dzięki zastosowaniu podwójnej szyby oraz powłoki ANTI-FOG, nie musimy się obawiać ograniczonej widoczności z powodu zaparowanych szkieł.