KASKI ZIMOWE

W kwestii bezpieczeństwa na stoku, kask zimowy jest podstawowym i najważniejszym elementem wyposażenia narciarza i snowboardzisty. W połączeniu z goglami narciarskimi stanowi kompletną ochronę głowy. Kaski narciarskie OPC to gwarancja bezpieczeństwa na stoku, a także niesamowity komfort i wygoda użytkowania, połączone z klasycznym i ponadczasowym designem.

WYTRZYMAŁE I BEZPIECZNE KASKI

Bezpieczny kask narciarski wyróżnia dobór odpowiednich materiałów i właściwa technika wykonania. Kaski OPC zostały wykonane z poliwęglanu, przy wykorzystaniu technologii zwiększających trwałości i wytrzymałość.

Poliwęglan jest materiałem charakteryzującym się dużym stopniem twardości, dzięki czemu doskonale nadaje się to produkcji kasków. Przy tworzeniu kasków OPC wykorzystano technologię IN MOLD, polegającą na wtryskiwaniu spienionego polistyrenu do formy, gdzie znajduje się już szkielet kasku z tworzywa. Dzięki temu kaski są doskonale wzmocnione i odporne na uderzenia oraz ultralekkie.

 Otrzymany w ten sposób kask doskonale absorbuje wstrząsy, jest niezwykle wytrzymały, a przy tym lekki i bardzo wygodny.

WYGODA I KOMFORT UŻYTKOWNIKA

Wszystkie serie kasków narciarskich OPC zostały zaprojektowane tak, aby były bezpieczne, a jednocześnie komfortowe, dlatego do ich wykonania wybrano materiały wyróżniające się wysokim stopniem twardości i wytrzymałości oraz lekkością. Dzięki temu kaski narciarskie OPC doskonale chronią głowę, są odporne na uszkodzenia, a przy tym są lekkie i bardzo wygodne.

Każdy kasku posiada wyjmowane antybakteryjne wyściółki oraz specjalne otwory wentylacyjne, zapewniające przepływ powietrza. Kaski zaopatrzono także w specjalne, miękkie i ocieplane nauszniki, które dodatkowo stabilizują kask. Zastosowanie systemu Perfect Adapt umożliwia bardzo łatwe i szybkie dopasowanie kasku do wielkości głowy.